Ruhun Duymaz dizisinin yayın tarihi açıklandı!

Ruhun Duymaz dizisinin yayın tarihi açıklandı!
Yapımını O3 Medya’nın, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği, Şükrü Özyıldız ile Burcu Özberk’i başrolünde buluşturan Ruhun Duymaz’ın afişi yayınlandı.

Dizi, 24 Temmuz Pazartesi günü ilk bölümüyle FOX’ta izleyiciyle buluşacak. Hayranlarının merakla beklediği dizide Burcu Özberk ve Şükrü Özyıldız’a, Tuğrul Tülek, Aslı Sümen ve Şehsuvar Aktaş, Zuhal Gencer, Ülkü Duru gibi birbirinden değerli oyuncular eşlik ediyor.Heyecanlı konusuyla dikkat çeken Ruhun Duymaz’da; Onur Karasu (Şükrü Özyıldız) genç yaşında daire başkanlığına terfi etmiş başarılı bir istihbarat ajanıdır ve bir süredir Türkiye'nin en büyük kuyumculuk şirketinin sahibi Civan Koral  (Tuğrul Tülek)’in  peşindedir. Koral Mücevherat'ı kirli işleri için paravan olarak kullanan Civan, bir suç örgütünün Türkiye temsilcisidir. Civan'ın yaptığı yasadışı işlerle ilgili belgeleri evindeki kasada sakladığını düşünen Onur, eve girip çıkabilmek için Civan'ın kardeşi Hilal (Aslı Sümen) ile sevgili olur. Civan’ın yurt dışına yerleşeceğini öğrendiğinde onu elden kaçırmadan belgeleri alabilmek adına Onur ani bir kararla Hilal'e evlenme teklif eder. Planı nişan günlerinde kasayı açmak ve kardeşinin nişanı için orada olan Civan'ı tutuklamaktır. Hesaba katmadığı şey ise; Hilal'in yakın arkadaşı Ece (Burcu Özberk) olur. Ece Onur’un ne işler çevirdiğini anlamaya çalışırken; Onur tarafından yakalanması onun da planlarını alt üst eder. Onur ve Ece; gece ve gündüz kadar iki zıt kutup, hiç istemedikleri bir biçimde birlikte çalışmak zorunda kalacaktır.

Senaryosu Ayşe Üner Kutlu tarafından  kaleme alınan, yönetmen koltuğunda ise deneyimli isim Aytaç Çiçek’in yer aldığı ‘Ruhun Duymaz’, ilk bölümüyle 24 Temmuz Pazartesi saat 20.00’de FOX’ta.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER