John Wick 4, 18 Temmuz'da KüçükÇiftlik Bahçe Sineması’nda!

John Wick 4, 18 Temmuz'da KüçükÇiftlik Bahçe Sineması’nda!
Başrolünde Keanu Reeves’in yer aldığı ve aksiyon sahneleriyle nefes kesen “John Wick 4”, 18 Temmuz Salı akşamı KüçükÇiftlik Film Kulübü Sunar: Bahçe Sineması’nda! Reeves’in efsanevi bir tetikçiyi canlandırdığı ikonik serinin dördüncü filmi, başına koyulan ödülle onlarca kiralık katile karşı savaşan John Wick’in, özgürlüğünü elde etmek için verdiği mücadeleyi anlatıyor. Türk Tuborg A.Ş. katkıları ve URU organizasyonuyla, İstanbullulara yaz boyunca açıkhavada, çimlerin üstünde film izleme keyfi yaşatan KüçükÇiftlik Film Kulübü Sunar: Bahçe Sineması’nın biletleri biletinial.com’da!
 
Dünya çapında ses getiren popüler yapımlar yaz boyunca her hafta salı akşamı lezzetli yiyecek ve içecek alternatifleriyle, KüçükÇiftlik Film Kulübü Sunar: Bahçe Sineması’nda İstanbullularla buluşuyor.
 
18 Temmuz Salı akşamı KüçükÇiftlik Film Kulübü Sunar: Bahçe Sineması’nda İstanbulluları, açılış hasılatıyla seri rekorunu kıran Hollywood yapımı “John Wick 4” bekliyor. Keanu Reeves’in başrolünü üstlendiği, suç ve gerilim yüklü ikonik aksiyon serisi “John Wick”, köpeğinin öldürülmesi üzerine yeniden yeraltı dünyasına karışan eski bir suikastçi olan John Wick’in (Keanu Reeves) yüksek tansiyonlu maceralarını beyazperdeye taşıyor. Yönetmen koltuğunda Chad Stahelski’nin oturduğu, serinin dördüncü filmi olan “John Wick 4”te John Wick, High Table olarak bilinen suç örgütünü yenmenin bir yolunu keşfeder. Ancak özgürlüğünü kazanmadan önce, dünya çapında güçlü ittifaklar kuran ve John'un eski arkadaşlarını düşmana çeviren yeni düşmanı The Marquis’le yüzleşmesi gerekir. John, hayatta kalmak istiyorsa becerilerinin sınırlarını zorlamak zorundadır.
 
Çekimler boyunca yaşanan kazalarla ve Reeves’in film boyunca yalnızca 380 kelime sarf etmesiyle uzun süre gündemden düşmeyen filmde Keanu Reeves’le birlikte Bill Skarsgård, Donnie Yen, Laurence Fishburne ve Shamier Anderson rol alıyor.
 
KüçükÇiftlik Film Kulübü Sunar: Bahçe Sineması, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da URU organizasyonu ve Türk Tuborg A.Ş.’nin katkılarıyla gerçekleşiyor. Kapı açılış saati 19.30, film başlama saati ise 21.00 olan gösterimlerin biletleri biletinial.com’dan temin edilebilir.


 
Künye
Tür: Aksiyon, Gerilim, Suç
Yönetmen: Chad Stahelski
Oyuncular: Keanu Reeves, Bill Skarsgård, Donnie Yen, Laurence Fishburne,
Shamier Anderson
Süre: 2s 50dk
Ülke: Almanya, ABD
TR Altyazı / 16+, Şiddet/Korku, Olumsuz İçerik

KüçükÇiftlik Film Kulübü Sunar: Bahçe Sineması 2023 Programı
18 Temmuz Salı        21.00       “John Wick 4” (2023)
25 Temmuz Salı        21.00       “Hüzün Üçgeni” (Triangle of Sadness) (2022)
1 Ağustos Salı           21.00       “Batı Yakası’nın Hikâyesi” (West Side Story) (2021)
8 Ağustos Salı           21.00       “Dune” (2021)
15 Ağustos Salı         21.00       “Ren Altını” (Rheingold) (2022)
22 Ağustos Salı         21.00       “Karanlık Gece” (2022)
29 Ağustos Salı         21.00       “Balina” (The Whale) (2022)BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER