Ya Çok Seversen dizisi Shadid'de de yayınlanacak!

Ya Çok Seversen dizisi Shadid'de de yayınlanacak!
Ya Çok Seversen dizisi şimdiden yurt dışına açıldı.

Orta Doğu ve Kuzey Afrika'da faaliyet gösteren MBC'ye bağlı dijital platform Shadid de diziyi ekrana getirecek. Platform ماذا لو! adıyla tanıttığı diziyi şimdiden sitesine ekledi ve 'yakında' ibaresiyle yer veriyor.

Yapımcılığını Ay Yapım, yönetmenliğini ise Ali Bilgin’in üstlendiği “Ya Çok Seversen” dizisi annesi öldükten sonra küçük yaşta gönderildiği yatılı okuldan bir daha aile evine dönmeyen ve kendi ayakları üstünde durarak yurt dışında yaşayan, kimseye güven duymayan Ateş ile gerçek ailesini hiç tanımamış, insanları kandırarak para kazanan Leyla’nın yollarının kesişme hikayesini konu alıyor.

Başrollerini Kerem Bürsin ve Hafzanur Sancaktutan paylaştığı dizinin kadrosunda Hatice Aslan, Şerif Erol, Cemre Ebuzziya, Nazmi Kırık, Aziz Caner İnan, Mine Kılıç, Oğulcan Arman Uslu, Durukan Çelikkaya, Lara Pera Aslan, Özgün Akaçca, ve Adin Külçe gibi başarılı isimler de yer alıyor.

Ya Çok Seversen, 6 Temmuz Perşembe akşamı ilk bölümü ile ekrana gelecek. Birçok Türk dizisinin yeni bölümünü yayın sonrası ekleyen Shadid'in Ya Çok Seversen'i de TV yayınının ardından izleyiciyle buluşturması bekleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER