Dizilah Güzel Ödülleri'nde bu yıl OGM Pictures rüzgarı esti

Dizilah Güzel Ödülleri'nde bu yıl OGM Pictures rüzgarı esti
Dizilah Güzel Ödülleri'nde bu yıl OGM Pictures rüzgarı esti.

Yalı Çapkını dizisi pek çok kategoride ödüllerin galibi olurken OGM de En İyi Prodüksiyon Şirketi ödülünü aldı. 2019'dan beri düzenlenen ve fanların oylarıyla belirlenen Güzel Ödülleri'nde Yalı Çapkını'nın başrollerinden Mert Ramazan Demir En İyi Erkek Oyuncu, Afra Saraçoğlu En İyi Kadın Oyuncu ödülünü aldı; ayrıca iki oyuncu En İyi Çift ödülüne layık görüldü. Dizinin yönetmeni Burcu Alptekin En İyi Yönetmen, senaristi Mehmet Barış Günger ise En İyi Senarist ödülünü kazandı.

OGM Pictures, ödüllerin ardından yaptığı açıklamasında "Bu takdir edilmeler, mükemmelliğe olan bağlılığımızın ve sadık hayranlarımızın sarsılmaz desteğinin bir göstergesi. Bu olağanüstü yapımları hayata geçirme konusundaki özverileri, yaratıcılıkları ve tutkuları için OGM Pictures'taki tüm ekiple oldukça gurur duyuyoruz," sözlerine yer verdi.

Dizilah Güzel Ödülleri'nin diğer kazananlarının arasında En İyi Yeni Dizi, En İyi Çocuk Oyuncu ve En İyi Kadro kategorilerinde ödül alan Adım Farah ile En İyi Dijital Platform Dizisi kategorisinde ödül alan Kaçış dizileri de bulunuyor.

Güzel Ödülleri'ndeki demografik dağılım ise Türk dizilerinin globaldeki büyüklüğünü ve ulaştığı desteği gösteriyor. İstatistiklere göre oy verenlerin %60.25'i kadınlar olurken %39.11'i Asya'dan ve %19.01'i Avrupa'dan geldi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER