Burak Özçivit ve Neslihan Atagül, Eylül'de Star Tv'de! Kesin bilgi..

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül, Eylül'de Star Tv'de! Kesin bilgi..
Bir süredir Burak Özçivit'in sezonda yeni bir dizi ile ekrana geleceği konuşuluyordu. Geçtiğimiz haftalarda Özçivit'in Neslihan Atagül ile başrolü paylaşacağı da sektör kulislerinde dönmeye başlamıştı. Ay Yapım bugün gazetelerde çıkan "dizi suya düştü" haberlerini yalanlayan basın bülteni vesilesiyle de aslında ilk kez kadro bilgisini resmi olarak onaylamış oldu.

Basın bültenine göre diziyi Anıl Eke ve Özlem Yılmaz yazıyor. Bültende dizinin adının "Düş Bahçeleri" olmadığı da belirtilirken, dikkatimizi çeken bir diğer nokta ise yönetmen bilgisinin geçmemesiydi. Uzun zamandır diziyi Volkan Kocatürk'ün yöneteceği hatta masa başı hazırlıklarına başladığı fakat son dakikada bilinmeyen bir sebeple projeden ayrıldığı konuşuluyordu. Bu gün ulaştırılan basın bülteninde yönetmen bilgisi bulunmayınca Kocatürk'ün projeyi bıraktığı da doğrulanmış olmadı mı? Bakalım hikayesinden okuyan herkesin çok memnun olduğu dizinin adı ne olacak, rejisi kime emanet edilecek?

İşte Ay Yapım'dan konuyla ilgili gelen basın açıklaması

"Bugün bir gazetede yer alan ve yeni sezonda izleyiciyle buluşacak yapımımız hakkında kaynağı belirtilmeden yayınlanan haber hiç bir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır.

Ay Yapım’ın yapımcılığında gerçekleşen; Anıl Eke ve Özlem Yılmaz’ın senaristliğini; Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün başrollerini üstlendiği projenin adı Düş Bahçeleri olmamakla birlikte; dizi planlandığı gibi Eylül ayında Star TV’de ekrana gelecektir.

Konuyla ilgili tarafımızdan doğrulanmamış haberlere itibar edilmemesini rica ederiz. "
Saygılarımızla,
AY YAPIM

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER