Apple'ın yeni draması City on Fire 12 Mayıs’ta başlıyor

Apple'ın yeni draması City on Fire 12 Mayıs’ta başlıyor
Apple TV+
Apple'ın dijital yayın platformu Apple TV+'ın yeni draması City on Fire 12 Mayıs’ta başlıyor.

Gossip Girl ve The O.C. dahil birçok projede birlikte çalışan Josh Schwartz ve Stephanie Savage’ın hazırladığı dizi, Garth Risk Hallberg’ün 2015 yılında yayımlanan aynı adlı romanından uyarlandı. 8 bölümlük gizem ve gerilim türlerindeki drama, ilk üç bölümüyle başladıktan sonra haftalık olarak devam edecek.

Dizinin kadrosunda Wyatt Oleff, Chase Sui Wonders, Jemima Kirke, Nico Tortorella, Ashley Zukerman, Xavier Clyde, Max Milner, Alexandra Doke, Omid Abtahi, Kathleen Munroe, John Cameron Mitchell, Geoff Pierson ve Beth Malone yer alıyor. Apple Studios ile Schwarts ve Savage’ın yapım şirketi Fake Empire Productions yapımını üstlendi.

70’li yıllarda geçen romanın aksine dizi 2000’lerin başında geçiyor. Bir NYU öğrencisi 4 Temmuz 2003’te Central Park’ta vurulur. Samantha Cicciaro (Wonders) o gün tek başınaydı; olayla ilgili tanık yok ve çok az fiziksel kanıt var. Arkadaşlarının müzik grubu en sevdiği kulüpte çalıyor ama o geri döneceğine söz vererek biriyle buluşmak için ayrılıyor. Fakat asla sözünü tutamayacak. Samantha’ya karşı işlenen suç araştırılırken, şehir genelindeki bir dizi gizemli yangın, şehir merkezindeki müzik sahnesi ve sakladıkları birçok sırrın baskısı altında yıpranan varlıklı bir aile arasında önemli bir bağlantı olduğu ortaya çıkıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER