Fatal Attraction'ın dizi uyarlaması dünya prömiyerini CANNESERIES'de gerçekleştirdi

Fatal Attraction'ın dizi uyarlaması dünya prömiyerini CANNESERIES'de gerçekleştirdi
Paramount+
Cannes'da devam eden Cannes Uluslararası Dizi Festivali ya da bilinen adıyla CANNESERIES, Fatal Attraction'ın dünya prömiyerine de ev sahipliği yaptı. Festivalde dizinin ilk iki bölümü katılımcılarla buluştu.

1987 yapımı Fatal Attraction (Öldüren Cazibe) filminden uyarlanan dizi, 30 Nisan'da dijital platform Paramount+'ta başlayacak. Glenn Close ve Michael Douglas’ın başrolünde olduğu kült filmin uyarlamasında başrollerde Lizzy Caplan ve Joshua Jackson yer alıyor. Caplan, kısa bir ilişkiden sonra sevgilisine takıntılı hale gelen Alex Forrest’u, Jackson ise Alex’in takıntı sebebi Dan Gallagher'i canlandırıyor.

Güçlü kadınlara, kişilik bozukluklarına ve zorlayıcı kontrollere modern bakış açısıyla yaklaşan dizinin senaryosunu Alexandra Cunningham ve Kevin J. Hynes (Dirty John) kaleme aldı. Orijinal filmin yapımcıları Stanley Jaffe, Sherry Lansing ve Amblin Television’dan Justin Falvey ve Darryl Frank yönetici yapımcı olarak görev aldı. Sezon 8 bölümden oluşuyor ve ilk üç bölümüyle platformda izleyiciyle buluştuktan sonra haftalık yayınlanmaya devam edecek.

Bu yıl 6. kez düzenlenen ve 14 Nisan'da başlayan CANNESERIES bugün itibarıyla sona erecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER