Netflix'in Göremediğimiz Tüm Işıklar uyarlaması 2 Kasım'da başlıyor!

Netflix'in Göremediğimiz Tüm Işıklar uyarlaması 2 Kasım'da başlıyor!
Netflix'in Göremediğimiz Tüm Işıklar (All The Light We Cannot See) uyarlamasının ilk tanıtımı yayınlandı ve yayın tarihi duyuruldu. Dizi, 2 Kasım'da izleyiciyle buluşacak.

On yıllık bir zaman dilimini kapsayan Göremediğimiz Tüm Işıklar, 2. Dünya Savaşı sırasında amcasının yanına sığınan Marie-Laure Leblanc adlı görme engelli Fransız kızın ve radyo tamiri uzmanı olan Werner Pfennig adlı zeki Alman gencinin kesişen yaşamlarına odaklanıyor. İkili, aralarındaki gizli bağ sayesinde, insanlığa olan inançlarını korumayı ve umutlarını yitirmemeyi başarıyor.

Anthony Doerr’un Pulitzer ödüllü çok satılan romanından uyarlanan Göremediğimiz Tüm Işıklar, Shawn Levy'nin şirketi 21 Laps Entertainment'ın (Stranger Things, Gerçek Kahraman, Gölge ve Kemik, Geliş) yapımcılığında hazırlandı. Dört bölümden oluşan mini dizinin senaryosunu Steven Knight (Peaky Blinders) kaleme aldı. Göremediğimiz Tüm Işıklar'da Louis Hofmann, Lars Eidinger, Marion Bailey, Hugh Laurie ve Mark Ruffalo’nun yanı sıra genç yetenek Aria Mia Loberti rol alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER