Robert De Niro'dan yeni bir dizi projesi geliyor: Bobby Meritorious

Robert De Niro'dan yeni bir dizi projesi geliyor: Bobby Meritorious
Usta oyuncu Robert Niro'dan bir dizi projesi daha geliyor.

Aralık ayında Netflix'in Zero Day adlı yeni dizisinin kadrosuna dahil olan De Niro, Paramount+'ın onay verdiği yeni suç draması Bobby Maritorious'un kadrosuna da katıldı. Paramount Television Studios'un yapımını üstlendiği dizi, 2009-2017 arasında New York'ta başsavcı olarak görev alan Preet Bharara'nın kitabı Doing Justice'tan uyarlanarak hazırlanacak.

Dizi, Bharara'nın da görev aldığı New York'un güney bölgesindeki başsavcılık ofisini merkezine alıyor. Ofisin en büyük davasında muhbir olan Avery “The Sage” Accomando (De Niro), kurumu parçalamaya hazırlanmaktadır. Onu durdurabilecek tek kişi ise eskiden polis, şimdilerde savcı olan Bobby Meritorious'tur. İki dev arasındaki savaş adaletin kendisi içindir.

Billy Ray (The Comey Rule, The Last Tycoon, The Hunger Games) senaryoyu kaleme alacak. De Niro, yönetici yapımcı olarak da yer alacak.

Tony Goldwyn'in Inappropriate Behavior filminin çekimlerini tamamlayan Robert De Niro, Barry Levinson'ın yeni filmi Wise Guys ve Martin Scorsese'nin yeni filmi Killers of the Flower Moon'da da rol aldı.

Raging Bull ve The Godfather Part II filmleriyle Oscar kazanan oyuncu, Zero Day ve Bobby Meritorious dizileriyle kariyerinde ilk kez bir dizide başrolü üstlenmiş olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER