Robert De Niro, Netflix'in Zero Day dizisinin başrolünde!

Robert De Niro, Netflix'in Zero Day dizisinin başrolünde!
Güncelleme (1 Mart 2023): Dizi Netflix'ten resmi onayı aldı. Konusu da açıklandı:

"Zero Day" herkesin aklındaki soruyu soruyor: Kontrolümüz dışındaki güçler tarafından parçalanmış gibi görünen kriz halindeki bir dünyada gerçeği nasıl bulacağız? Ve komplo teorileri ve hilelerle dolu bir çağda, bu güçlerin ne kadarı kendi yaptığımızın, hatta belki de kendi hayal gücümüzün ürünü?

Usta aktör Robert De Niro da TV'ye gelme yolunda. Oyuncu, Netflix için hazırlanan Zero Day adlı dizinin başrolünü üstlendi.

Variety'nin haberine konusunun detayları henüz bilinmeyen dizi politik gerilim türünde ve De Niro, eski bir ABD başkanını canlandıracak. Eric Newman (Narcos) ve Noah Oppenheim senarist olarak görev alacak. Dizinin öyküsü Newman, Oppenheim ve Pulitzer ödüllü Michael Schmidt'e ait. De Niro, projede yönetici yapımcı olarak da yer alacak.

Netflix resmi onayı verdiği takdirde Zero Day dizisi Robert De Niro'nun kariyerinin ilk dizi başrolü olacak. Raging Bull ve The Godfather Part II filmleriyle Oscar kazanan oyuncunun kariyerinde oyunculuk kategorilerinde 7 Oscar adaylığı, ayrıca The Irishman filminin yapımcısı olduğu için gelen bir diğer Oscar adaylığı bulunuyor. HBO'nun Wizard of Lies filminde de rol alan De Niro kariyeri boyunca 4 kez Emmy'ye aday oldu.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER