Harrison Ford'lu Shrinking dizisi 27 Ocak'ta başlıyor

Harrison Ford'lu Shrinking dizisi 27 Ocak'ta başlıyor
Başrollerinde Harrison Ford ve Jason Segel’ın yer aldığı komedi dizisi Shrinking 27 Ocak'ta başlıyor. Diziyi Apple'ın dijital platformu AppleTV+ yayınlayacak.

Ekim 2021'de 10 bölümlük onay alan Shrinking'i platformun hit dizisi Ted Lasso'yu da hazırlayan Bill Lawrence ile Brett Goldstein kaleme aldı. Bölümleri James Ponsoldt yönetti. Yapımını Warner Bros. Television ve Lawrence’ın şirketi Doozer Productions üstlendi.

Yas tutan bir terapist, eğitimini ve etik kuralları geri plana atarak hayatında büyük ve beklenmedik değişiklikler yapıyor; danışanlarına artık ne düşünüyorsa açık bir şekilde anlatmaya başlıyor.

Bahsi geçen terapisti Jason Segel canlandırıyor. Ford ise Bilişsel Davranışçı Tedavi alanında öncü, bağımsızlığına oldukça düşkün, iş yerini yetiştirdiği iki genç çırakla (Jimmy-Gabby) paylaşan Dr. Phil Rhodes'e hayat veriyor. Parkinson teşhisi konan Phil, mecburen konfor alanını terk ederek sırnaşık arkadaşlarıyla, uzaklaştığı ailesiyle ve mirasıyla kavgaya tutuşur.

Shrinking'in kadrosunda Jessica Williams, Christa Miller, Michael Urie, Luke Tennie, Lukita Maxwell ve Tilky Jones da bulunuyor. Dizinin yönetmenliğini , 10 bölümün tamamını yönetti.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER