Scarlett Johansson, Amazon'un yeni uyarlaması Just Cause'un başrolünde!

Scarlett Johansson, Amazon'un yeni uyarlaması Just Cause'un başrolünde!
Scarlett Johansson da nihayet TV'ye geliyor.

İki Oscar adaylığı bulunan oyuncu, Amazon Prime'da ekrana gelmesi için hazırlanan "Just Cause" adlı dizinin kadrosuna katıldı. Amazon'un direkt onay verdiği dizi projesi John Katzenbach'ın aynı adlı romanından uyarlanarak hazırlanacak. Christy Hall (I Am Not Okay With This) uyarlamayı kaleme alacak. Johansson da kendi yapım şirketiyle yönetici yapımcılar arasında yer alacak. Warner Bros. TV ve Amazon Studios ise yapımını üstlendi.

Kitap, idamına az bir zaman kalmış birinin son günlerini takip etmekle görevlendirilen bir muhabirin başından geçenleri konu alıyor. Kitapta erkek olan karakter dizide Madison “Madi” Cowart adını alacak. Aynı roman 1995'te filme uyarlandı ve başrollerinde Sean Connery ile Laurence Fishburne yer aldı. Johansson, kariyerinin 2. rolünde Connery'nin karakteri Harward profesörü Paul Armstrong'un kızını canlandırdı.

Marvel serüveni de dahil olmak üzere sinema ağırlıklı bir kariyeri olan oyuncunun TV kariyerinde Saturday Night Live'daki sunuculuklarının ve skeç canlandırmalarının yanı sıra seslendirme yaptığı Robot Chicken gibi az sayıda yapım bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER