Aron Piper ve Manu Ríos'lu yeni Netflix dizisi Mute'nin ilk tanıtım yayınlandı

Aron Piper ve Manu Ríos'lu yeni Netflix dizisi Mute'nin ilk tanıtım yayınlandı
Aron Piper ve Manu Ríos'lu yeni Netflix dizisi Mute'nin (El Silencio) ilk tanıtım videosu yayınlandı. Dizi Mayıs ayı içerisinde izleyiciyle buluşacak.

Anne babasını öldüren Sergio Ciscar, altı yıl sonra hapisten çıkar. Salıverildiği sırada hâlâ on sekiz yaşından küçüktür. Hapiste kaldığı süre boyunca ağzından tek kelime çıkmayan Sergio, adalet sistemiyle iş birliği de yapmamıştır. Bu yüzden onu cinayete iten sebepler ve bu suçu işlemekteki niyetleri şu ana kadar gizemini korumaktadır. Genç bir psikiyatrist olan Ana Dussel ve ekibi, Sergio'yu bir hayvanmışçasına gece gündüz izleyerek onun toplum için potansiyel bir tehlike olup olmadığını tespit etmekle görevlidir.

Aitor Gabilondo'nın (Patria) hazırladığı, Alea Media'nın yapımını üstlendiği dizide Almudena Amor, Cristina Kovani, Aitor Luna (Valeria), Ramiro Blas, Aria Bedmar ve Mikel Losada da rol alıyor.

Elite'deki rolü 4. sezonla birlikte sona eren Aron Piper, Netflix'in İspanya yapımı dizilerinden The Mess You Leave Behind'da da rol aldı. Elite'e 4. sezonda dahil olan Manu Rios ise 6. sezon itibarıyla veda etti. Elite'in ise bu yıl içinde 7. sezonuyla geri dönmesi bekleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER