Netflix'ten yeni bir Pokémon dizisi geliyor!

Netflix'ten yeni bir Pokémon dizisi geliyor!
Netflix bugün, Pokémon Günü'nü kutlamak için The Pokémon Company iş birliğiyle hayata geçirilen ilk prodüksiyonu "Pokémon Concierge"in duyurusunu yaptı. İddialı stop-motion projesinin yapımcılığını, beğeni toplayan dwarf studios üstleniyor.

Pokémon dünyasının sınırlarını genişleten hikâye, "Pokémon Tatil Köyü"nde otel görevlisi olarak çalışan Haru'yu ve onun otelde konaklayan Pokémon'lar ve sahipleriyle ilişkilerini konu alıyor.

"Netflix, 'Pokémon Concierge' ile hem Japonya'daki hem de dünya genelindeki izleyicilere keyifli anlar yaşatmayı sabırsızlıkla bekliyor. The Pokémon Company ile yakın bir iş birliği içinde hayata geçirilen bu yeni dizi, Pokémon dünyasında geçiyor ve çığır açıcı stop-motion animasyon sayesinde tamamıyla yeni bir görsel ve anlatısal deneyim sunuyor" diyen Netflix'in Asya Yapımı İçeriklerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Minyoung Kim, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu yeni diziyi Pokémon Günü'nde açıklamaktan ve popüler seriyi onurlandıran bu özel günde hayranlara dört gözle bekledikleri daha fazla şey sunmaktan da ayrı bir heyecan duyuyoruz."
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER