Spartacus'un devam dizisi için hazırlıklar başladı

Spartacus'un devam dizisi için hazırlıklar başladı
Spartacus de ekrana geri dönecek dizilerin arasına katılıyor.

Dizinin yaratıcısı Steven S. DeKnight yeni bir devam dizisi için hazırlıklara başladı. DeKnight'ın showrunner olarak görev alacağı dizi yine Starz'da ekrana gelecek. Lionsgate Television yapımını üstlenecek. Spartacus'ün ve ordusunun yenilgisinin sonrasında geçecek dizide orijinal dizinin ikonik karakterlerinin yeni maceraları da anlatılacak.

2010'da başlayan Spartacus'ün Blood and Sand adlı sezonunda başrolde Andy Whitfield yer aldı. Gerçek olaylardan esinlenilerek hazırlanan sezonda John Hannah, Lucy Lawless, Peter Mensah, Manu Bennett, Lesley-Ann Brandt ve Katrina Law gibi isimler de rol aldı. Whitfield'in lenf kanserine yakalanmasının ardından Gannicus (Dustin Clare) karakterine odaklanan prequel dizi Spartacus: Gods of the Arena ekrana geldi. 2012'deki vefatının ardından dizide başrolü Liam McIntyre üstlendi ve takip eden iki sezonda (Vengeance ve War of the Damned) rol aldı.

Bufffy, Angel, Smallville ve Dollhouse gibi yapımlarla da bilinen Steven S. DeKnight son yıllarda Netflix'te yayınlanan Daredevil ve Jupiter's Legacy'nin yanı sıra Pacific Rim: Uprising filmini de hazırladı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER