Dünyaca ünlü oyuncular ''Suskunlar'' için NBC ekranında!

Dünyaca ünlü oyuncular ''Suskunlar'' için NBC ekranında!
Türk ve dünya televizyonlarında fenomen haline gelen dizilerin yapımcısı Timur Savcı yine bir ilke imza attı. Her yıl New York’ta düzenlenen, sonbahar sezonunun işlerinin kanallar tarafından açıklandığı “Upfronts” adlı toplantılarda, çekilen pilot bölümü ile rakiplerinin karşısında büyük başarı gösteren “Suskunlar”, Amerika’nın NBC kanalında ‘Game of Silence adıyla önümüzdeki sezon ekrana gelecek.

Yapımını TIMS Productions’ın, senaryosunu Pınar Bulut’un yazdığı, yayınlandığı dönemde hem televizyon hem de sosyal medyada bir fenomene dönüşen ‘Suskunlar’ dizisi, önümüzdeki sezonunda Amerikan NBC televizyonu tarafından remake (yeniden çekim) olarak yayınlanacak.

Dört çocukluk arkadaşının hapishaneden çıktıktan sonra orada yaşadıklarının intikamını almak için yeniden bir araya gelmelerini konu alan ‘Suskunlar’, NBC yayını için birçok başarılı dizi ile yarıştıktan sonra, eleme sürecinden geçti. Reklam satış dönemleri öncesinde televizyon yöneticileri tarafından ev sahipliği yapılan, basın ve büyük reklamverenlerin katılımıyla gerçekleşen “Upfronts”un geçtiğimiz hafta boyunca süren toplantılarının galibi “Suskunlar” oldu.

Kanalların sonbahar primetime yayın programlarını açıkladığı, yeni işlerin muhtemel başlangıç tarihleriyle birlikte belirtildikleri ve yeni sezona devam etmeyecek projelerin de açıklandığı toplantıda, Suskunlar, Warrior adlı son rakibini de eleyerek yeni sezonda ekrana gelmeye hak kazandı.Suskunlar dünyaca ünlü oyuncuları biraraya getirdi Murat Yıldırım, Aslı Enver, Sarp Akkaya, Güven Murat Akpınar ve Mehmet Özgür gibi isimlerle beğeni toplayan ‘Suskunlar’ dizisinin remake versiyonunda, dünyaca ünlü oyuncular rol alacak.

NBC dizilerinin favori oyuncularından, Türk seyircisinin de “Revolution” ve “E.R.” adlı dizilerinden tanıdığı David Lyons, “Once Upon A Time,” “The Walking Dead,” “True Blood” gibi dizilerle beraber “Jack Reacher” filminin starı Michael Raymond-James’in yanı sıra Larenz Tate, Bre Blair, Conor O’Farrell, Deidrie Henry, Demetrius Grosse ve Claire Van Der Boom gibi rol aldıkları projelerle dünya çapında beğeni kazanan başarılı oyuncuların rol aldığı “Game of Silence” NBC’nin en güçlü projeleri arasında gösteriliyor.

Suskunlar’ın yapımcılığını ABD televizyonlarında adından başarılarla söz ettiren iki ismi Carol Mendelsohn ve David Hudgins üstlendi. ‘CSI’ isimli dünyaca ünlü dizinin yazar ve yapım kadrosunda bulunan ve geçen sene Sony TV’yle çalışmaya başlayan Carol Mendelsohn ile ‘Parenthood’, ‘Friday Light Nights’ isimli dizilerin yazarı ve yapımcısı olan David Hudgins yeniden çekilen ‘Suskunlar’ın remake projesi için biraraya geldi.

Dizinin NBC için hazırlanan remake versiyonunun yapımcıları arasında David Hudgins, Corel Mendelshn, Julie Weitz, Tariq Jalil ve Niels Arden Oplev’in yanı sıra Timur Savcı da yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini ise “Ejderha Dövmeli Kız” filminin yönetmeni Niels Arden Oplev üstleniyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER