The Flash'ın final sezonunun kadrosu genişliyor

The Flash'ın final sezonunun kadrosu genişliyor
The Flash'ın final sezonunun kadrosu genişliyor. Entertainment Weekly'nin haberine göre gelecek sezonun konuk oyuncu listesine dizinin oyuncularından Rick Cosnett (Eddie Thawne), Matt Letscher (Eobard Thawne) ve Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen) de katıldı. 

The Flash'ın orijinal kadrosunda olan isimlerden Cosnett, karakterini 2-3 ve 8. sezonlarda da tekrarlamıştı. Arrowverse'in diğer dizilerinde de zaman zaman rol alan Letscher, The Flash'ın geçtiğimiz sezonunda da göründü. İlk kez Crisis on Earth-X'te izleyiciyle buluşan Kennedy ise son olarak geçtiğimiz 8. sezonda rol aldı.

9. sezon, geçtiğimiz sezon finalindeki Reverse Flash zaferinden bir hafta sonra başlayacak. Ölümcül bir grup yeni tehdit olarak ortaya çıktığında ekip, bir kez daha imkansızı başarmak üzere kolları sıvayacak ve Central City'yi son yine kurtarmak üzere sınırları tekrar zorlayacak.

Geçtiğimiz haftalarda dizinin son sezonuna Arrow/Oliver Queen karakterini canlandıran Stephen Amell'le birlikte David Ramsey (John Diggle), Keiynan Lonsdale (Wally West) ve Sendhil Ramamurthy'nin (Dr. Ramsey Rosso/Bloodwork) de konuk olacağını da öğrenmiştik. Sezonda Batwoman'ın başrolü Javicia Leslie ve Supergirl'de Nia Nal/Dreamer karakterini canlandıran Nicole Maines de rol alıyor. Leslie'nin farklı bir karakterle ekrana gelmesi bekleniyor. 

The Flash'ın 13 bölüm sürecek 9. ve son sezonu 8 Şubat'ta başlıyor. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER