Apple'ın yeni dizisi Lazarus'un başrolleri belli oldu

Apple'ın yeni dizisi Lazarus'un başrolleri belli oldu
Apple'ın dijital platformu Apple TV+'ta ekrana gelmesi için hazırlanan Lazarus'un başrolleri belli oldu. Tom Hardy ve Zazie Beetz kadroya dahil oldular.

A+E Studios ve Range Studios ortaklığıyla hazırlanan drama, Lars Kepler imzalı Joona Linna Serisi'nden uyarlanarak hazırlanacak. Øystein Karlsen senaryoyu kaleme alacak ve yönetmenliği üstlenecek. Tom Hardy-Dean Baker'ın şirketi Hardy Son & Baker yapımcı olarak projede yer alıyor. Beetz de yönetici yapımcı olarak diziye dahil olmuş durumda.

Dizide çok zayıflamış genç bir adam tren raylarında bulunur. 13 yıl önce o ve kız kardeşi kaybolmuş ve seri katil Jurek Walter tarafından öldürüldükleri farz edilmiştir. Kız kardeşi bulmak için polis dedektifi Saga Bauer gizli görev adı altında Jurek'in kaldığı psikiyatri hastanesine girer. Hardy, bahsi geçen Jurek Walter'ı, Beetz ise polis dedektifini canlandıracak. Deadline'ın haberine göre Hannibal Lector-Clarice Stalling tipinde bir rol dinamiği olacak. 

The Revenant'la Oscar adaylığı kazanan ve Taboo dizisinde de rol alan Tom Hardy, Venom serisinin yeni filmiyle de ekranda olacak. Atlanta dizisiyle Emmy adaylığı kazanan Zozie Beetz ise yakında Full Circle ve History of the World: Part II dizileriyle izleyiciyle buluşacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER