Karlar Kraliçesi: Animasyon severler ekran başına!

Karlar Kraliçesi: Animasyon severler ekran başına!
Kraliçe, Kuzey Kutbu'nun tüm dondurucu soğuğunu insanoğlu üzerine üfleyerek, bütün sanatçıları ve onların arkasından gelenleri karanlığa gömmek ister. Kraliçenin sihirli aynasına göre, kendisine en son büyük tehdit ise, Vegard ismindeki bir cam ustasından gelecektir. Çünkü Vegard'ın büyük bir ustalıkla işlediği aynalar insanların sadece görüntüsünü değil, ruhlarını da dış dünyaya yansıtır.

Masal bu ya, günlerden bir gün soğuk kutup rüzgarları Vegard ustayı ve eşi Una’yı alır götürür; ama çocukları Kai ve Gerda son anda kurtulurlar. Ama Kai, kraliçenin tutsağı olmaktan kurtulamaz çünkü, kötü kalpli kraliçe onun, babasının yeteneğini taşıdığına inanmaktadır. Bu tehlikeli süreçte, Kai'yi bulmak için yollara düşen kız kardeşi Gerda'yı, Karlar Kraliçesi'nin kötü büyüsü ile lanetlenmiş ülkenin zorlu ve macera dolu yolları beklemektedir.

Danimarkalı yazar Hans Christian Andersen'ın klasikleşmiş masalları arasına giren The Snow Queen'den uyarlanan bu animasyon, görsel olarak da keyifle izlenecek bir yapım özelliği taşıyor. Sakın kaçırmayın!

Karlar Kraliçesi, 12 Mayıs Salı günü saat: 20:00'de Show Tv'de.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER