AÇEV'e destek ol, Kerem Bürsin'in rol arkadaşı ol!

AÇEV'e destek ol, Kerem Bürsin'in rol arkadaşı ol!
Okuryazarlık eğitimleri hem kadınların kişsel gelişimlerine, hem de toplumsal ve ekonomik kalkınmaya katkı sağlıyor. Bu nedenle, AÇEV ülkemizde toplumsal dönüşüme destek olmak amacıyla, 1995 yılından bu yana hem şehir merkezlerindeki göç alan semtlerde, hem de kırsal alanlarda kadınlara yönelik destek programları yürütüyor. AÇEV şimdi de, Türkiye’de daha önce hiç yapılmamış bir çalışma başlattı.

Bu kampanya kapsamında, Kerem Bürsin'in hazırladığı özel hediyeler'den birine sahip olma ve destekçilerle birebir vakit geçirme imkanı sağlanıyor. Yapmanız gereken tek şey bideneyim.com adresine tıklayıp, kampanya destek vermek ve bu sayede AÇEV’in Kadın destek ve okuryazarlık eğitimlerine katkıda bulunmak. Kampanya sonunda yapılacak çekilişi kazanan talihli Kerem Bürsin ile tanışıp vakit geçirecek ve birlikte bir sahne çekiminde buluşacağız. Çekim günü, Türkiye’nin neresinde olduğunun hiç bir önemi yok, çünkü bütün ayarlamaları yapmış olacak. Talihli katılımcı dilerse bu deneyim sırasında yanında bir kişi daha getirebilecek.

İşte tüm bu güzellikleri yaşamak ve aynı zamanda anlamlı bir desteğin parçası olmak için tek yapmanız gereken Kerem Bürsin ile başlatılan bu kampanyaya destek vermek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER