Son Evlat (The Last Son) filmi FilmBox+ ekranlarında TV prömiyerini yapacak!

Son Evlat (The Last Son) filmi FilmBox+ ekranlarında TV prömiyerini yapacak!
SPI International, 2021’nin en dikkat çekici filmlerinden birini FilmBox Extra ve streaming platformu FilmBox+ ekranlarında Türkiye ekran prömiyeri olarak sunuyor. FilmBox Original içeriği Son Evlat (The Last Son), bir kehanete göre çocuklarından biri tarafından öldürüleceğini öğrenen kanun kaçağı Isaac LeMay’in, laneti ortadan kaldırmak için tanımadığı çocuklarının peşine düşmesini öyküleştiriyor. Avatar ve Terminatör’ün yıldız oyuncusu Sam Worthington ile ABD’Li rapçi, oyuncu Colson Baker (Machine Gun Kelly) bu muhteşem western filminde kozlarını paylaşıyor.

6 kıtada, 69 ülkede milyonlarca kişiye hizmet veren uluslararası medya kuruluşu SPI International; son derece sürükleyici bir “western”i, aksiyon ve gerilim ağırlıklı filmlere ağırlık veren FilmBox Extra kanalında ve izleyici odaklı yeni nesil streaming platformu FilmBox+ ekranlarında TV prömiyeri olarak sunuyor. 

FilmBox Original içeriği Son Evlat (The Last Son), bir kehanete göre çocuklarından biri tarafından öldürüleceğini öğrenen kanun kaçağı Isaac LeMay’in, laneti ortadan kaldırmak için tanımadığı çocuklarının peşine düşmesini anlatan bir western öyküsü. Uzun süredir kayıp olan oğlu Cal dahil olmak üzere tanımadığı çocuklarının peşine düşen kanun kaçağı rolünde, Avatar ve Terminatör’ün usta oyuncusu, Avustralyalı aktör Sam Worthington var. Oğlu Cal’i ise güzel oyuncu Megan Fox ile ilişkisiyle gündemden düşmeyen, ABD’li rapçi, oyuncu Colson Baker (Machine Gun Kelly) canlandırıyor. Kanun kaçağı LeMay’in peşinde ödül avcıları ve Şerif Solomon (Thomas Jane) olmasına karşın LeMay, çocuklarını durdurmanın ve laneti sona erdirmenin bir yolunu bulmalıdır. Ancak, bunu yapması kolay olmayacaktır.

Aksiyon ve dramı western tarzı ile harmanlayan The Last Son/ Son Evlat, ABD’li yönetmen Tim Sutton’ın imzasını taşıyor. FilmBox Original içeriği olan filmde, Sam Worthington ve Colson Baker’a, Thomas Jane ve güzel oyuncu Heather Graham eşlik ediyor. 

Türkiye ekran prömiyeri olarak yayına girecek olan “The Last Son/ Son Evlat”, 26 Aralık itibariyle FilmBox Extra ve FilmBox+ ekranlarında izlenebilecek. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER