Party Down, yeni sezonuyla 24 Şubat'ta geri dönüyor!

Party Down, yeni sezonuyla 24 Şubat'ta geri dönüyor!
2009-2010 arasında ekrana gelip iki sezon (20 bölüm) süren Party Down yıllar sonra ekrana dönüyor. Dizinin 6 bölümlük yeni sezonu 24 Şubat'ta başlayacak.

ABD'nin premium kablolu kanallarından Starz'ın yayınlayacağı dizinin orijinal kadrosunda yer alan isimlerden Ken Marino, Adam Scott, Jane Lynch, Martin Starr, Ryan Hansen ve Megan Mullally yeni sezonda da rol alıyor. Lizzy Caplan ise programı uyuşmadığı için yer almadı. Orijinal dizinin ekibinden Rob Thomas (Veronica Mars, iZombie) gelecek sezonu da hazırladı. İlk iki sezonda çalışan John Enbom showrunner olarak görev aldı. Yapımını ise Lionsgate Television üstlendi.

Party Down, Los Angeles'ta yemek organizasyonlarında çalışan ve Hollywood'daki çıkışlarını gerçekleştirebilmek için uğraşan bir grup insanı konu alıyor. Her bölüm ekibin bir etkinlikte çalışmasını, bu sırada konukların hayatına da dahil olmasını anlatıyor. Yeni sezonda aradan geçen 10 yılın ardından ekip sürpriz bir araya geliş sonrası kendilerini yeniden birlikte çalışır bulacak.

3. kadrosunda Jennifer Garner, Tyrel Jackson Williams, Zoë Chao, James Marsden da bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER