Reese Witherspoon'un yeni dizi projesi belli oldu: All Stars

Reese Witherspoon'un yeni dizi projesi belli oldu: All Stars
Reese Witherspoon'un yeni dizi projesi belli oldu.  Oyuncu, Amazon Prime'dan çift sezonluk onay alan "All Stars" adlı komedinin kadrosuna katıldı.

Dizinin yapımını Witherspoon'un şirketi Hello Sunshine üstleniyor. Aline Brosh McKenna (The Devil Wears Prada, Crazy Ex-Girlfriend) yaratıcısı ve showrunner olarak görev alıyor. Ayrıca bazı bölümlerde yönetmenlik yapacak.

All Stars, bir zamanlar Daytona Beach'te amigo kızlık yapan bir kadının, hileyle yolunu açarak İngiltere'de bir okulda bir grup öğrenciye amigoluğu öğretmeye başlamasını konu alıyor. Dizide bu bir grup düzensiz öğrenciyle birlikte kendisine de nasıl All Stars olunacağını öğretecek. All Stars, Andrea Kulberg'in hikayesinden esinlenilerek hazırlanıyor.

TV kariyerinde Big Little Lies ve The Morning Show gibi diziler bulunan Reese Witherspoon, hit komedi dizisi Friends'e de konuk oldu. Deadline'ın haberine göre All Stars'ta yer alması The Morning Show'a devam etmesi için engel teşkil etmese de Witherspoon henüz 4. sezon için anlaşma imzalamış değil. Ayrıca Apple da hazırlıkları devam eden 3. sezonun sonrası için henüz bir duyuru yapmadı. Dolayısıyla The Morning Show'un 3. sezonla final yapma ihtimali de bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER