Sipahi dizisinden yeni tanıtım yayınlandı!

Sipahi dizisinden yeni tanıtım yayınlandı!
Show TV’de ekrana gelecek olan, yapımını CNP Film’in, yapımcılığını Mehmet Canpolat ve Sadi Canpolat’ın üstlendiği, başrollerinde Kaan YıldırımÖzge Gürel ve Kerem Alışık’ın yer aldığı, yılın iddialı yapımı “Sipahi” Pazartesi günü izleyiciyle buluşuyor. Sürükleyici hikayesi, zengin oyuncu kadrosu ve yüksek bütçeli prodüksiyonuyla dikkat çeken dizinin ilk bölüm tanıtımı yayınlandı.
 
Milli İstihbarat Teşkilatı’nın yetiştirdiği en yetenekli ajanlardan Korkut Ali Türkoğlu (Kaan Yıldırım) ile kahraman istihbaratçıların gerçekleştirdiği operasyonları konu alan dizinin tanıtımı büyük beğeni topladı. Korkut Ali Türkoğlu’nun; İstanbul, Gaziantep ve Berlin’de iz sürdüğü büyük operasyondan ekrana gelen sahneler heyecan dozunu arttırdı.
 
Dizinin konusuna gelince; Batı’nın karanlık güçlerinin desteklediği ‘Manager’ yapılanması, Türkiye için açık tehdit haline gelmiştir. Türkiye’de kaos yaratacak, halkı korku ve paniğe sevk edecek kanlı terör eylemleri gerçekleşmektedir. Türk ekonomisi çeşitli sınavlardan geçmekte, Metavarse, dark web, kripto iletişim sistemleri ve internet sistemleri üzerinden ülkenin en hassas noktaları siber saldırılara uğramaktadır.

Bu karmaşık ve komplike düşman; ülke içindeki çok çeşitli grupları da aktif olarak kullanmaktadır. Milli İstihbarat Teşkilatı’nın Sipahileri, bu tehlikeyi fark eder ve süratle reaksiyon gösterir.

Senaryosunu Ali Doğançay’ın yazdığı, yönetmenliğini ise Hakan İnan’ın  üstlendiği Sipahi’nin güçlü oyuncu kadrosunda; Sinan TuzcuBaşak GümülcinelioğluErkan BektaşNurettin SönmezÇağdaş Onur ÖztürkSerhat NalbantoğluEmre BulutGözde OkurElit Andaç Çam İnanZeynep OymakBerrin Arısoyİsmail Düvenci ve Selçuk Borak gibi başarılı isimler yer alıyor.
 
“Sipahi” Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de başlıyor.
 
İşte Sipahi’nin 1. Bölüm 2. Tanıtımı;
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER