Özcan Deniz ve Sıla'nın Coca-Cola işbirliğinin perde arkası

Özcan Deniz ve Sıla'nın Coca-Cola işbirliğinin perde arkası
Dünyanın en prestijli ve çok satan gazlı içecek markası Coca-Cola, Türkiye'de pazartesi gecesi tüm televizyon kanallarında aynı anda yayınlanmaya başlayan yeni reklam kampanyası ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Coca-Cola'nın 2 dakika 53 saniye süren reklam filminde, Star Tv'de Kaderimin Yazıldığı Gün'de başrol olarak ekranda görünen Özcan Deniz ve şarkıcı Sıla rol aldı. Filmde, Özcan Deniz ve Sıla 2012 yılında vizyona giren “3″ isimli Tamil gerilim filminin müziği olan Why This Kolaveri Di'ye yazılmış Türkçe sözlere düet yaparken görülüyor.

Kampanyanın yaratıcı reklam ajansı Vietnam, yapımcılığını ise PToT üstlenmiş. Filmin yönetmen koltuğunda ise ekran seyircisinin Suskunlar dizisinden hatırlayacağı Umur Turagay oturuyor. 200 kişiyi aşan set ekibinin Florya sahilinde gerçekleştirilen çekimleri üç günde tamamlandığı ve çekimler için Florya sahiline adeta küçük bir kasaba kurulduğu da belirtiyor.

Sosyal Medya ölçümleyen bazı şirketlerin yaptığı araştırmalarda beğenilmediği söylenen ama hızla çok izlenenler listesine giren reklamla ilgili dedikodulara gelirsek; kuşların söylediğine göre Özcan Deniz'i bu kampanya için olduça zor ikna etmişler.


Filmi hazırlayan tam ekip listesi şöyle:

Reklamveren: The Coca-Cola Company
Reklam Ajansı: Vietnam
Yaratıcı Yönetmen: Özlem Küçükyılmaz
Yaratıcı Grup: Ayberk Çınar ve Kenan Çetinkaya
Müşteri İlişkileri: Tuse Tamer
Yapım Şirketi: PToT Film
Yapımcı: Tunay Vural ve Işıl Ege
Yönetmen: Umur Turagay
Görüntü Yönetmeni: Yon Thomas
Post Prodüksiyon Şirketi: İmaj
Müzik: Jingle House
Türkçe Söz: Özlem Küçükyılmazİşte reklamın uyarlandığı şarkının orjinali

BUNLARI DA SEVERSİN

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER