Darmaduman dizisinden 25 öğrenciye burs desteği!

Darmaduman dizisinden 25 öğrenciye burs desteği!
Ay Yapım imzalı FOX dizisi Darmaduman’dan üniversiteli gençlere anlamlı bir destek geldi. Tıpkı dizideki Kerem ve Ece gibi Anadolu'dan İstanbul'a eğitim için gelen 25 öğrenciye Türk Eğitim Vakfı'nın “Yarıda Kalmasın” projesi aracılığıyla bir yıllık burs verildi.

"Yarıda kalmasın"

Dizinin resmi Instagram sayfasından duyurulan proje önümüzdeki haftalarda da devam edecek. Dizinin sayfasında proje ile ilgili şu mesaj paylaşıldı: "Gençlerimizin kendilerini gerçekleştirme hikayelerinde ve yolculuklarında onların yanındayız! Türk Eğitim Vakfı’nın ‘Yarıda Kalmasın’ projesini destekliyor, Darmaduman Burs Fonu ile Anadoludan İstanbul’a gelerek okuma çabası ve gayreti gösteren 25 öğrenciye burs imkanı sağlıyoruz. Önümüzdeki haftalarda desteğimizi arttırmaya devam edeceğiz.”
 
90’ların fenomen dizisini 2020’lerin dünyasında
 
“Gelmiş Geçmiş En İyi 100 Dizi” listesinde üst sıralarda yer alan ve yayınlandığı yıllar boyunca hem ABD’de hem dünyada milyonları ekrana bağlayan Beverly Hills 90210, Ay Yapım imzasıyla FOX için uyarlandı. Senaryosunu Damla Serim’in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Deniz Yorulmazer’in oturduğu, Mert Yazıcıoğlu, Hafsanur Sancaktutan, Aytaç Şaşmaz, Aslıhan Malbora, Necip Memili, Nur Fettahoğlu, Ali Önsöz, Meral Çetinkaya ve Metin Coşkun’un yer aldığı iddialı kadrosuyla dikkat çeken Darmaduman, 90’ların fenomen dizisini 2020’lerin dünyasına getiriyor. 

Gençlerin kendilerini, hayatı, arkadaşlığı ve aşkı keşfettikleri yolculuklarında yetişkinlerin de gençlikleriyle hesaplaşmalarını ve kendilerini yeniden bulma hikayelerinin anlatıldığı Ay Yapım imzalı "Darmaduman", ikinci bölümüyle bu akşam 20.00’de FOX’ta.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER