Vahşi hayvanların ölümcül cazibeleri Mayıs’ta Nat Geo Wild’da!

Vahşi hayvanların ölümcül cazibeleri Mayıs’ta Nat Geo Wild’da!

Vahşi hayvanların avlanırken ortaya çıkan en güçlü ve en zayıf yönlerini keşfedeceğiniz En Ölümcül Hafta, 11 Mayıs Pazartesi günü Nat Geo Wild’da başlayacak.

Doğanın döngüsünün  bir parçası olan acımasız ve ölümcül av sahnelerini dehşetle izleyeceğiniz En Ölümcül Hafta maratonu, 11 Mayıs Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün 19.00’da Nat Geo Wild’da izleyicilerle buluşacak.

Aslanlar ve bufaloların arasındaki kanlı çekişme ve sonuçlarının gözler önüne serileceği Ölümcül Rekabet: Aslan Bufaloya Karşı, 11 Mayıs Pazartesi günü 19.00’da Nat Geo Wild ekranlarında yerini alacak.

En iyi gizlenen yılan türü olan anakondaların ilginç  avlanma taktiklerinin incelendiği, Anakonda: Sessiz Katil ile 12 Mayıs Salı günü 19.00’da Nat Geo Wild ekranları gerilimli anlara sahne olacak. 

Ölümcül Cazibe’de en eski avcıların dayanılmaz cazibelerine maruz kalan zavallı avların dramatik hikayesi 13 Mayıs Çarşamba günü 19.00’da Nat Geo Wild’da gözler önüne serilecek.

Asya ve Afrika topraklarında hüküm süren korkunç kobra ailesinin nefes kesen maceralarını konu alan Mafya Kobra, 14 Mayıs Perşembe günü 19.00’da Nat Geo Wild izleyicilerinin tüylerini diken diken edecek.

İki saatte bir avlanma ihtiyacı hisseden kır farelerinin yaşam mücadelesine, 15 Mayıs Cuma günü 19.00’da Nat Geo Wild’da Kır Farelerinin Karanlık Yönü’nde şahit olacaksınız.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER