Son dönemde gelen onay-iptal haberleri: Nancy Drew, Industry, Heartbreak High...

Son dönemde gelen onay-iptal haberleri: Nancy Drew, Industry, Heartbreak High...
Son dönemde birçok dizi için onay, iptal ya da uzatma haberi geldi.

* The CW'nun dizilerinden Nancy Drew'un gelecek sezonunun aynı zamanda final sezonu olacağı açıklandı. Dizi 2023'te ekranda olacak. Deadline'ın haberine göre final kararı çok daha önceden alındı ve hikayesi tatmin edici biçimde tamamlanacak.

* 2. sezonunu geçtiğimiz ay tamamlayan Industry, HBO'dan 3. sezon onayını aldı.

* CBS, bu sezonki yeni dramaları East New York, So Help Me Todd ve Fire Country'ye 'tam sezon onayı' verdiğini açıkladı. Sezondaki bölüm sayısı artan dizilerin kaç bölüm süreceği ise şimdilik belli değil. ABC ise The Rookie: Feds'e 'tam sezon onayı' vererek bölüm sayısını 22'ye çıkarttı.

* 2023 içinde başlayacak animasyon komedi dizisi Grimsburg, şimdiden FOX kanalından 2. sezon onayını aldı.

* Netflix, aynı isimli Avustralya yapımı dizinin yeni versiyonu olarak ekrana gelen gençlik draması Heartbreak High'a 2. sezon onayını verdi. İlk sezon 14 Eylül'de yayınlandı.
* Netflix, kahkaha efektli komedi dizisi The Upshaw'a ise 3. sezon onayı verdi. 2. sezon yine geçtiğimiz ay yayınlanmıştı.

* 2. sezonunu Ağustos ayında tamamlayan P-Valley, Starz'dan 3. sezon onayını aldı.
* 8 bölümlük ilk sezonuyla Ocak ayında ekrana gelen As We See It, Amazon Prime tarafından iptal edildi.

* Chad dizisi kurtuldu. Senaryolu yapımlardan uzaklaşma kararı alan TBS, Chad'in çekimleri tamamlanmış 2. sezonunu yayınlamama kararı almıştı. Yeni yayıncı arayan yapımcılar Roku ile anlaştı. Nasim Pedrad'ın hazırladığı ve başrolünü üstlendiği komedi dizisinin yeni sezon tarihi ise şimdilik belli değil.

* Taylor Sheridan imzalı Yellowstone evreni genişliyor. Tek sezon sürmesi planlanan 1923'nin 8'er bölümden iki sezon sürmesi için Helen Mirren ve Harrison Ford'lu kadroyla görüşmelere başlandı. Ayrıca 1940'lı ve 1960'lı yıllarda geçecek iki yeni uzantı planlanıyor. Daha önce duyurulan diğer uzantı 6666'nın hazırlıkları ise devam ediyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER