Jesse Williams, Grey's Anatomy'ye konuk olarak geri dönüyor

Jesse Williams, Grey's Anatomy'ye konuk olarak geri dönüyor
Jesse Williams, Grey's Anatomy'ye konuk olarak geri dönüyor.

Dr. Jackson Avery'ye hayat veren oyuncu, 17. sezonla birlikte karakterine veda ederek diziden ayrılmıştı. 18. sezon finaline Sarah Drew'la (April) birlikte konuk olan Williams, devam eden 19. sezonun 5. bölümünde de rol alacak. Aynı zamanda 3 Kasım'da ekrana gelecek “When I Get to the Border” adlı bölümün yönetmenliğini de üstlenecek. Sarah Drew'un ise bölümde rol alması beklenmiyor.

Bahsi geçen bölümde Bailey (Chandra Wilson) ve Addison (Kate Walsh), bir aile planlama merkezinde gönüllü olmak üzere yola çıkacak ancak bir hastanın hamileliğinde yaşanan komplikasyonlar işlerini zorlaştıracak. İntörnler ise Lucas ve Amelia arasındaki ilişkiyi çözmek üzere dedektifliğe soyunacak.

Bailey (Chandra Wilson) and Addison (Kate Walsh) take a road trip to volunteer at a family planning center, but a patient’s ectopic pregnancy leads to complications. Elsewhere, the interns play detective about Lucas’ (Niko Terho) relationship with Amelia (Caterina Scorsone).

Grey's Anatomy'de 3 bölüm daha yöneten Jesse Williams, Rebel dizisinde de yönetmenlik yaptı. Aktivist ve teknoloji girişimcisi de olan oyuncu, Oscar ödüllü kısa film Two Distant Strangers'ın yapımcılığını üstlendi. Kendisine Tony adaylığı getiren Broadway oyunu Take Me Out'ta rol alan Williams, Secret Headquarters ve Your Place or Mine filmleriyle de ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER