Community'nin filmi nihayet gerçeğe dönüşüyor

Community'nin filmi nihayet gerçeğe dönüşüyor
Six seasons and a movie!

Community'nin uzun zamandır merakla beklenen filmi gerçeğe dönüşüyor. Resmi olarak duyurulan film, NBCUniversal'a bağlı dijital platform Peacock'ta yayınlanacak. Dizinin yaratıcısı Dan Harmon ve Andrew Guest filmi kaleme alacak. Sony ve Universal Television yapımını üstlenecek.

Dizinin ana kadrosundaki isimlerden 6'sının döneceği de kesinleşti: Joel McHale (Jeff), Danny Pudi (Abed), Alison Brie (Annie), Gillian Jacobs (Britta), Jim Rash (Craig) ve Ken Jeong (Ben). Donald Glover (Troy), Yvette Nicole Brown (Shirley) ve Chevy Chase (Pierce) ise şu an için projeye dahil değiller. Ancak Brown ve Glover'ın dönebileceği de konuşuluyor.

5. sezon sonunda NBC'nin iptal ettiği Community'yi Yahoo kurtarıp son sezon onayı vermişti. 2015'teki finalden beri de birçok kez bahsi geçen film projesinin gerçeğe dönüşüp dönüşmeyeceği merak ediliyordu. Dizinin oyuncularından Chase ve yaratıcısı Harmon, anlaşmazlık yaşadığı için Chase diziden ayrıldı. Glover'ın karakteri son olarak 5. sezonun başlarında göründü. Brown ise 5. sezon finalinden sonra babasıyla ilgilenmek üzere diziden ayrıldı ve Yahoo'daki dizi finali için döndü. Emmy ödüllü Atlanta'yı hazırlayan ve müzik kariyerine devam eden Donald Glover, finalde yer almadı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER