Marvel dizilerinden Armor Wars filme dönüştürülecek

Marvel dizilerinden Armor Wars filme dönüştürülecek
Marvel Studios, Armos Wars'ta büyük bir değişikliğe gitti. The Hollywood Reporter'ın haberine göre daha önce Disney+'ta dizi olarak ekrana geleceği açıklanan proje, film olarak hazırlanacak ve sinemada vizyona girecek.

6 bölümlük sezonu kalem almak üzere dahil olan Yassir Lester, filmin senaristi olarak yola devam ediyor. James Rhodes / War Machine karakterini canlandıran Don Cheadle ise başrolde yer alıyor. 2023'te çekimlere başlaması beklenen filmin yeni takvimi ve hangi faza olduğu ise şimdilik bilinmiyor.

"Armor Wars" başlığı ilk olarak 1987-1988 arasında Iron Man çizgi romanlarında kendine yer buldu. David Michelinie ve Bob Layton'un yazdığı, Mark Bright'ın çizdiği hikâye Iron Man'in yüksek teknolojisinin yanlış ellere düşmesi üzerine kurulu. Oyuncularla çekilecek dizinin de bu yoldan ilerlemesi bekleniyordu.

2023'te başlayacak MCU dizisi Secret Invasion'da da rol alan Don Cheadle, karakteri 2010'daki Iron Man 2'dan bu yana canlandırıyor. Ayrıca Marvel, daha önce benzer bir kararı "Hawkeye" için vermişti ve film olması planlanan proje dizi olarak Disney+'ta ekrana geldi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER