Regé-Jean Page ve Glen Powell, Amazon'un Butch and Sundance dizisinin başrollerinde

Regé-Jean Page ve Glen Powell, Amazon'un Butch and Sundance dizisinin başrollerinde
Regé-Jean Page ve Glen Powell, Amazon'un Butch and Sundance dizisinin başrollerini üstlendi.

Joe ve Anthony Russo'nun şirketi AGBO'nun hazırlayacağı projeyi Kaz ve Ryan Firpo (The Eternals) kaleme alacak. Hikayenin detayları açıklanmadı ancak Variety'nin haberine göre alternatif zamanda Amerika'da geçecek. Bölüm sayısı ve yönetmeni şimdilik belli değil. Ayrıca birden fazla diziye ve spin-off projeye genişlemesi planlanıyor.

1969 yapımı Vahşi Batı filmi Butch Cassidy and the Sundance Kid, bir dizi tren soygununun ardından otoritelerden kaçan iki karakterin hikâyesini konu alıyor. Başrolde Paul Newman ve Robert Redford yer alıyor ve film, 4 Oscar ödülü kazandı. Bir diğer Butch Cassidy-Sundance Kid dizisini Dylan Russell'in şirketi Stone Village TV hazırlıyor. Charles Leerhsen’in kitabı "Butch Cassidy: The True Story of an American Outlaw"a dayanan proje için senarist ve yayıncı arayışı devam ediyor.

Shonda Rhimes imzalı Netflix dizisi Bridgerton'ın ilk sezonuyla tanınır olan Regé-Jean Page, yakın zaman önce Russo Kardeşler imzalı Netflix filmi The Gray Man'de rol aldı. Dungeons & Dragons'ın film uyarlamasıyla da ekranda olacak. Set It Up, Hidden Figures, Everybody Wants Some! ve The Expendables 3 gibi filmlerle bilinen Powell, şu sıralar Top Gun: Maverick filmiyle gündemde.

Russo Kardeşler'in Amazon'da ekrana gelecek Citadel dizisinin hazırlıkları da devam ediyor. 2018 ortasında onay alan projenin başrollerinde Priyanka Chopra Jonas ve Richard Madden bulunuyor. Dizinin başlaması kreatif anlaşmazlıklar ve salgının da etkisiyle gecikti, tekrar çekimleri beklenenden uzun sürdü.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER