Ben Bilmem Eşim Bilir Ünlüler'de Başak Sayan'ın evlilik hikayesini anlatıyor!

Ben Bilmem Eşim Bilir Ünlüler'de Başak Sayan'ın evlilik hikayesini anlatıyor!
Kanal D’nin, yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı sevilen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu bölümünde Ali Suat Sungur – Ahu Sungur, Bay J (Gerfi Benveniste) – Selin Benveniste, Ufuk Yıldırım – Pelin Yıldırım, Başak Sayan – Murat Vardal çiftleri yarışacak.

15 Ağustos’ta Washington’da Murat Vardal’la evlenen güzel oyuncu Başak Sayan, Türk filmlerini aratmayan tanışma hikayesini tüm içtenliğiyle Ben Bilmem Eşim Bilir’de anlattı. Tesadüfen aynı uçakla Ankara’ya gidecek olan ikilinin havaalanında ki buluşmasını Murat Vardal’ın ablasında gelen telefonla gerçekleşir. Sayan “Çok eski bir kız arkadaşım aradı, kardeşim de şu anda Bordum Havaalanında, seni görmüş gülümsemiş ama sen kafanı çevirmişsin dedi. Sonra yanıma geldi Murat, öyle tanıştık. Amerika’ya dönmeden önceki 1 haftada Ankara’da görüştük. Son gün beni hiç aramadı bende sinir oldum. Sonra ben İstanbul’a giderken yoldayken mesaj attı. İstanbul’dayken 1 hafta boyunca sürekli konuştuk. 1 hafta sonra beni Amerika’ya davet etti. 11 Temmuz’da Amerika’ya gittim, 15 Ağustos’ta evlendik” dedi.

Başak Sayan, kendisinin hiç kıskançlığı olmadığını ancak eşi Murat Vardal’ın en kötü huyunun kıskançlık olduğunu sözlerine ekledi. Deplasman sorusuna rahatlıkla cevap veren Sayan “ben gönderiyorum ama o beni hiçbir yere göndermiyor. Mesela kız kıza yurt dışına gidemem” dedi.

Ben Bilmem Eşim Bilir Ünlüler, 4 Mayıs Pazartesi saat 20:00’de Kanal D’de.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER