Mehmet Günsür, Devils dizisinin 2. sezonunda!

Mehmet Günsür, Devils dizisinin 2. sezonunda!
Mehmet Günsür, Devils dizisinin 2. sezonunda rol aldı.

Son yıllarda Türkiye yapımı dijital projelere ağırlık veren oyuncu, La compagnia del cigno, Lea - Un nuovo giorno ve Figli gibi yabancı yapımlarda da yer aldı. Ayrıca Fransa-İtalya ortak yapımı olup hikâyesi finans dünyasında geçen Devils dizisinin 2. sezon finalinde de izleyicinin karşısına çıktı.

Başrollerinde Alessandro Borghi, Patrick Dempsey, Laia Costa, Kasia Smutniak, Lars Mikkelsen, Malachi Kirby, Paul Chowdhry, Pia Mechler, Harry Michell ve Sallie Harmsen’ın yer aldığı ve Guido Maria Brera’nın romanından uyarlanan ‘Devils’, ikinci sezonunda Brexit Referandumu’nu çevreleyen haftalara doğru hızlı bir şekilde ilerliyor. İngiltere'nin Avrupa Birliği'nden ayrılma kararının geniş mali etkileri ve Londra merkezli Amerikan yatırım bankası NYL’de gerilim sürüyor. Dominic ve Massimo ise riskli yatırımlar kovalarken Çinli yatırımcılar ve teknolojinin spekülatif oyunlarıyla karşı karşıya kalıyor.

Günsür, 2. sezonun 8. bölümünde NYL ile bir araya gelen bir Arap şeyhi olarak ekranda kendine yer buluyor. Dizinin 2. sezon bölümleri ilk olarak Nisan ayında yayınlandı. BluTV, Ağustos ekranıyla yeni sezonu kataloğuna kattı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER