Jesse Lee Soffer, Chicago P.D.'den ayrılıyor

Jesse Lee Soffer, Chicago P.D.'den ayrılıyor
Chicago serisi bir başrolünü daha kaybediyor.

Chicago P.D.'de rol alan ve dizi başladığından beri (187 bölüm) Dedektif Jay Halstead karakterini canlandıran Jesse Lee Soffer, diziden ayrıldığını açıkladı. Oyuncunun karakteri 21 Eylül'de başlayacak 10. sezon sırasında veda edecek. Soffer, açıklamasında izleyicilere, yapım ekibine ve kadroya teşekkürlerini sundu ve Jay Halstead olarak geçirdiği zamanla her zaman gurur duyacağını belirtti.

Polis gücünün önemli bir parçası olarak kariyerine devam eden ve Çavuş Hank Voight'un sağ kolu olan Jay, birlikte çalıştığı Dedektif Hailey Upton (Tracy Spiradakos) ile evlendi. Ayrıca kardeşi Will, Chicago Med'de doktor olarak çalışıyor ve aynı adlı dizinin ana karakterlerinden birisi olarak yer alıyor.

9. sezon finaline konuk olan Benjamin Levy Aguilar (Dante Torres), 10. sezonda ana kadro oyuncusu olarak yer alacak. Sezonda Marina Squerciati, Patrick Flueger, LaRoyce Hawkins ve Amy Morton da rol alacak. Chicago P.D.'de showrunner Gwen Sigan ise benzer şekilde diziden ayrılarak yapım şirketinin dizilerinden Law and Order ve F.B.I.'da görev almaya başlamıştı.

502 bölüm rol aldığı günlük dizi As the World Turns'le tanınan ve rolüyle 3 Daytime Emmy adaylığı alan Jesse Lee Soffer, 2014'te Chicago evrenine katıldı ve ilk olarak ana dizi Chicago Fire'da rol aldı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER