Ewan McGregor, A Gentleman In Moscow dizisinin başrolünü üstlendi

Ewan McGregor, A Gentleman In Moscow dizisinin başrolünü üstlendi
Ewan McGregor'un yeni dizi projesi belli oldu. Son dönemde Obi-Wan Kenobi dizisiyle izleyicinin karşısına çıkan oyuncu, "A Gentleman In Moscow" dizisinin başrolünü üstlendi. Yeni diziyi ABD'de Showtime kanalı, dijitalde ise aynı şirket bünyesindeki Paramount+ yayınlayacak.

Açıklamayı Edinburgh TV Festivali sırasında Paramount+'ın içerik şefi ve aynı zamanda Showtine'ın da sorumluus David Nevins yaptı. 2016'da piyasaya çıkan Amor Towles imzalı romandan uyarlanacak dizinin yapımını eOne ve Viacom International Studios üstlendi. Ben Vanstone (All Creatures Great and Small, The Last Kingdom) ise showrunner olarak görev alacak. 2018'de proje ilk kez duyurulduğunda başrolde Kenneth Branagh'ın yer alacağı açıklanmıştı. Ancak Paramount'un İngiltere merkezli projelerinden birisi olan dizinin başrolü böylece McGregor'a geçti.

Rusya'daki devrimin sonrasında geçen hikayede Kont Alexander Rostov, geçmişi nedeniyle kendisini tarihin yanlış tarafında bulur. İdam edilmekten kurtulan Kont, gösterişli Hotel Metropol'un çatı katında bir odaya yerleştirilir ve eğer dışarı adım atarsa öldürülmekle tehdit edilir. Rusya tarihindeki fırtınalı yıllar geçtikçe zayıflayan yaşam koşulları Kont'un daha büyük bir dünyada duygusal bir keşfe çıkmasını sağlar. Otelin duvarları arasında yeni bir hayat kurarken arkadaşlığın, ailenin ve aşkın gerçek değerini anlar.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER