Toni Collette ve Josh Charles, Amazon'un The Power dizisinin kadrosunda

Toni Collette ve Josh Charles, Amazon'un The Power dizisinin kadrosunda
Amazon'un The Power dizisi kadrosunu şekillendirmeye devam ediyor. Kadroya son olarak Toni Collette ve Josh Charles da dahil oldu.

Naomi Alderman'in bilim kurgu kitabından uyarlanan dizinin sezonu 10 bölüm sürecek. Raelle Tucker (Jessica Jones, True Blood) showrunner olarak görev alıyor. Kitabı ekran için Alderman uyarladı.

Dünyamızdaki bütün ergen kızlar, bir anda istedikleri gibi insanlara elektrik şoku verebilme gücü kazanırlar ve bu da dünyadaki güç dengesini tamamen tersine çevirir. The Power'da Londra'dan Seattle'a, Nijerya'dan Doğu Avrupa'ya pek çok karakterin hikayesini takip edilecek.

Collette, Seattle'ın değişim için çabalayan ilerici başkanı Margot'ya hayat verecek. Eşi Rob'la 20 yıldır evli ve üç çocuğu olan Margot, güç ortaya çıktığında spot ışıkları üstünde bulacak, kişisel ve politik anlamda hayal edilemez ihtimallerin kapısı açılacak.

Charles ise Washington'ın valisi Dandon'ı oynayacak. Politik anlamda yetenekli, oyunu kuralına göre oynayan ve işini bilen biri olan Dandon'ın amacı senatör olabilmektedir. Ta ki gücün ortaya çıkışına kadar...

The Power'ın kadrosunda Auli’I Cravalho, John Leguizamo, Eddie Marsan, Ria Zmitrowicz, Toheeb Jimoh, Zrinka Cvitesic ve Ana Ularu da bulunuyor.

Salgın öncesinde onay alan The Power'ın kadrosuna ilk olarak Leslie Mann ve Rainn Wilson katıldı. Fakat Şubat 2020'de başlayan prodüksiyon durduruldu. Wilson'ın takvimi uyuşmayınca bu sefer yerine Tim Robbins geldi ve rol, ana karakterden devamlı role dönüştü. Prodüksiyon geçtiğimiz bahar ayında tekrar başladı, ancak Mayıs ayında Mann ve Robbins ayrılık kararı aldı. Bu nedenle yeniden oyuncu arayışı başladı.

Toni Collette, son dönemde The Staircase dizisiyle ekrana geldi ve rolüyle Emmy adaylığı aldı. The Sixth Sense filmiyle Oscar adayı olan oyuncu, United States of Tara dizisiyle Emmy ve Altın Küre kazandı. HBO'nun We Own This City dizisiyle yakın zaman önce izleyiciyle buluşan Josh Charles (Away, The Loudest Voice) ise The Good Wife'daki rolüyle Emmy ve Altın Küre adaylığı kazandı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER