Mireille Enos, Bob Odenkirk'li Straight Man dizisinin kadrosunda

Mireille Enos, Bob Odenkirk'li Straight Man dizisinin kadrosunda

Mireille Enos'un yeni dizi projesi belli oldu. Emmy adayı oyuncu, Straight Man dizisinin kadrosuna katıldı.

Better Call Saul dizisine veda eden Bob Odenkirk'in başrolünde yer aldığı dizi projesi yine AMC'de yayınlanacak. Richard Russo‘nun 1997 yılında yayımlanan aynı adlı romanından uyarlanan dizide Pensilvanya’nın Pas Kuşağı bölgesinde bulunan, son derece yetersiz şartlarda finanse edilen, Railton College adlı kurgu bir üniversitenin İngilizce bölümünün geçici başkanı William Hank Devereaux Jr.’ın birinci ağızdan anlatılan orta yaş krizinin hikayesi ekrana gelecek.

The Killing dizisiyle bilinen ve son dönemde Hanna'da rol alan Enos, Hank'in eşi Lily Devereaux'a hayat verecek. Hank'in hayatı karışmaya başladığında Lily ilerlediği yolu ve seçimlerini sorgulamaya başlayacak. Önündeki seçenekleri değerlendirirken Hank'i ve kızlarını hizada tutmak için elinden geleni yapacak.

Kitabı Aaron Zelman (The Killing, Bloodline) ve Paul Lieberstein (The Office, The Newsroom) uyarlıyor. Better Call Saul ve Breaking Bad’in arkasındaki Sony Pictures Television'a bağlı TriStar TV ve Gran Via ise yapımını üstlendi.

 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER