Kardeş Payı ekibi final bölümünü birlikte izledi!

Kardeş Payı ekibi final bölümünü birlikte izledi!
Ayhan Taş sinemaları  karıştırıp Kardeş Payı’nın final izlemesine geç kalınca, Ahmet Kural ve Murat Cemcir, Ayhan Taş’ı espri bombardımanına  tuttular…

Ahmet Kural, Murat Cemcir, Seda Bakan ve tüm Kardeş Payı oyuncu ve teknik ekibi 35. Final bölümünü hep birlikte Özdilek Avm Cine Time sinemalarında izledi. Beraber çok eğlenceli ve iyi dostluklar kuran ekip, hüzünlerine de eğlence katmayı esik etmediler.

Murat Cemcir “Kanalı ev sahibi bizi de kiracı gibi düşünelim. Kontratımız bitti. 35. final bölümümüzü yaptık. Biz de şimdi evi boşaltıyoruz. Yeni ev arıyoruz. Çok tatlı bir ekiple çalıştık. Hüzün var tabiî ki ” dedi. 

Ahmet Kural “ Hem kanalımıza hem yapımımıza, oyuncu arkadaşlarımıza hepinize çok teşekkür ediyoruz. Çok güzel bir diziydi. Tadında bıraktık. Mahalle dizisi olduğu için kalabalık bir ekiple çalıştık. Hüzün değil de hasretlik oldu” dedi.

Seda Bakan “ Bu ekibe çok alıştım. Çok üzgünüm bu yüzden bittiği için. Umarım başka projelerde de çalışırız. Aslında para teklif ettim başka projelerde bu ekiple olmak için

Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, proje tasarımını ve yönetmenliğini Selçuk Aydemir’in yaptığı dizinin başrollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir, Seda Bakan, Ayşe Kökçü, Şinasi Yurtsever, Ali İhsan Varol, Berfu Öngören, Korhan Herduran, Ahmet Dursun, Barış Yıldız, Sadık Gürbüz ve Erdal Tosun’un paylaştığı “Kardeş Payı” 35. Final bölümüyle veda etti.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER