Netflix'in Tayland yapımı yeni dizisi School Tales The Series 10 Ağustos'ta başlıyor!

Netflix'in Tayland yapımı yeni dizisi School Tales The Series 10 Ağustos'ta başlıyor!
Netflix'in Tayland yapımı yeni dizisi School Tales The Series 10 Ağustos'ta başlıyor.

Popüler çizgi romandan uyarlanan School Tales The Series okulda geçen sekiz ürkütücü hayalet hikâyesinden oluşan Tayland yapımı bir korku antolojisi. Antoloji, Taylandlı altı yönetmenin imzasını taşıyor. Yakında yayınlanacak yapım, genç ve yükselen yıldızlardan oluşan bir oyuncu kadrosuna yer veriyor.

İzleyicileri perili okullara götürecek olan School Tales The Series, okul bahçesinde anlatılan ürkütücü hikâyelerle dolu nostaljik anıları yeniden canlandıracak. Bu korku macerasıyla ekranlara gelecek genç oyuncular arasında Kay Lertsittichai, Nutchapan Paramacharoenroj, Panisara Rikulsurakan, Jennis Oprasert, Siwat Jumlongkul, Thasorn Klinnium, Shinaradee Anupongpichart, Patchanan Jiajirachote, Sarika Sartsilpsupa, Thongchai Thongkanthom, Punnavich Pattanasiri, Waratthip Kittisiripaisan, Tonhon Tantivejakul, Pattadon Janngeon, Nalinthip Phoemphattharasakun, Suppapong Udomkaewkanjana ve Wachirawit Ruangwiwat gibi isimler var.

Sekiz hikaye ise  kariyerlerini korku üzerine inşa etmiş altı yönetmen olan Thanadol Nualsuth, Puttipong Saisrikaew, Songsak Mongkolthong, Phontharis Chotkijsadarsopon, Saniphong Suddhiphan ve Natthapong Wongkaweepairoj'un imzasını taşıyor.

Talihsiz öğrencilerin kaçmanın mümkün olmadığı gizemli felaketlerle karşı karşıya kaldığı School Tales The Series, izleyicilere bol bol gerilim ve heyecan vadediyor. Öğrenciler perili okullarında hayatta kalabilmek için neler yapacak?


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER