The Walking Dead'in final bölümleri 2 Ekim'de başlayacak!

The Walking Dead'in final bölümleri 2 Ekim'de başlayacak!
The Walking Dead için yolun sonu göründü.

24 bölümlük son sezonuna devam eden dizinin final bölümlerinin 2 Ekim'de başlayacağı San Diego'da devam eden Comic-Con'da duyuruldu. 8 bölüm sürecek üçüncü kısmın tanıtımı da yayınlandı.

* Comic-Con'daki The Walking Dead panelinden gelen bir diğer haber ise Rick Grimes filmiyle ilgili. Michonne karakterinin de yer alacağı film, diziye dönüştürüldü. Uzun zamandır beklenen, hatta Temmuz 2019'da teaser videosu yayınlanan filmden salgın sonrası haber gelmemişti.

6 bölüm sürecek dizi, değişen dünyada değişim geçiren iki karakterin arasındaki aşk hikayesine odaklanacak ve iki karakterin evrendeki hikayesini tamamlayacak. Bir yandan da yaşayan ölülere karşı olan savaş devam edecek. 2023'te başlayacak diziden yayınlanan ilk posteri gelecek sayfada bulabilirsiniz.

* Comic-Con'da The Walking Dead'in yeni uzantısı Tales of the Walking Dead'in tanıtım videosu da yayınlandı. AMC ve dijital platformu AMC+'ta yayınlanacak yeni dizi 14 Ağustos'ta başlayacak. Bölümlük hikayeleri konu alan bir antoloji drama olan dizinin kadrosunda Samantha Morton, Terry Crews, Parker Posey, Jillian Bell, Anthony Edwards ve Poppy Liu yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER