American Horror Stories'in 2. sezon kadrosu açıklandı

American Horror Stories'in 2. sezon kadrosu açıklandı
Bella Thorne, Alicia Silverstone
American Horror Story’nin uzantısı olan ve her bölümde farklı korku hikayesine yer veren American Horror Stories'in 2. sezon kadrosu açıklandı. 

Yeni sezonun kadrosunda eski isimlerden Cody Fern, Max Greenfield, Nico Greetham, Denis O’Hare ve Gabourey Sidibe yer alırken ayrıca Judith Light, Derek Aguis, Genevieve Aitken, Cameron Cowperthwaite, Kristine Froseth, Madison Iseman, Dominique Jackson (Pose), Maryssa Menendez, Raven Scott, Sarah Silva, Alicia Silverstone, Kyla Drew Simmons, Kyanna Simone, Bella Thorne, Anthony Del La Torre, Houston Jax Towe ve Quvenzhané Wallis de rol alıyor.

Antoloji özelliğindeki dramanın ilk sezonunda American Horror Story evreninin oyuncularından John Carol Lynch (Larry Bitterman), Naomi Grossman (Rabid Ruth), Billie Lourd (Liv Whitley), Dylan McDermott (Dr. Ben Harmon) ve Matt Bomer (Michael) aynı ya da farklı karakterlerle yer aldı.

2. sezonun kadrosundaki isimler bir videoyla duyuruldu. Ayrıca yeni sezon tanıtımı da yayınlandı. Dizinin yeni sezonu 21 Temmuz'da başlayacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER