Black Mirror'ın 6. sezon kadrosu belli olmaya başladı

Black Mirror'ın 6. sezon kadrosu belli olmaya başladı
Black Mirror'ın 6. sezon kadrosu belli olmaya başladı.

Variety'nin haberine göre kadroya Zazie Beetz, Paapa Essiedu, Josh Hartnett, Aaron Paul, Kate Mara, Danny Ramirez, Clara Rugaard, Auden Thornton ve Anjana Vasan katıldı. Kadroya dahil olan isimler 3 bölümün ekibini kapsıyor ve dizinin gelecek sezonunun üç bölümden daha fazla sürmesi bekleniyor. Dolayısıyla gelecek haftalarda yeni oyuncuların duyurulması da bekleniyor. Netflix ise haberle ilgili yorum yapmayı reddetti.

Dizinin 6. sezon onayını Mayıs ayında yine Variety duyurmuştu. Hatta Netflix'in dizinin yaratıcısı Charlie Brooker ve kreatif ortağı Annabel Jones'in yeni kurduğu yapım şirketi Broke and Bones'a 100 milyon dolar yatırım yaptığı da öğrenildi.

İlk iki sezonuyla İngiliz kanal Channel 4'da ekrana gelen Black Mirror, daha sonra Netflix'e transfer oldu. Platformda interaktif bölüm Bandersnatch'le de izleyicinin karşısına çıktı. Andrew Scott, Anthony Mackie, Yahya Abdul-Mateen II, Topher Grace ve Miley Cyrus gibi isimleri bir araya getiren Black Mirror'ın 5. sezonu üç bölümden oluşuyor ve 3 yıl kadar önce izleyiciyle buluştu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER