Charlie Cox ve Vincent D’Onofrio, Marvel'ın ECHO dizisinde yeniden bir araya geliyor!

Charlie Cox ve Vincent D’Onofrio, Marvel'ın ECHO dizisinde yeniden bir araya geliyor!
Charlie Cox ve Vincent D’Onofrio, Marvel'ın ECHO dizisinde yeniden bir araya geliyor!

Hawkeye'nın uzantısı olarak hazırlanan dizinin başrolünde Alaqua Cox yer alıyor. 2023'te Disney+'ta başlaması beklenen dizinin yapımını Marvel Studios üstlendi. 

Gerçek adı Maya Lopez olan Echo, sağır bir Kızılderili olarak başka kişinin hareketlerini veya dövüş tarzını mükemmel şekilde kopyalayabilme yeteneğine sahiptir ve bu, onu savaşta zorlu bir rakip haline getirecek.

Cox ve D'Onofrio, Netflix'in Marvel dizilerinde olduğu gibi Daredevil ve Kingpin karakterleriyle ekranda olacak. Böylece 2018'de dizinin final yapmasından beri ilk kez aynı yapımda bir araya gelecekler. The Hollywood Reporter'ın haberine göre Matt Murdock, eski bir dostunun peşinde olacak ve podcast The Weekly Planet, bu karakterin Jessica Jones olduğunu iddia etmekte. Kristen Ritter'ın ECHO'da rol alıp almayacağı ise şimdilik bilinmiyor.

Netflix ile Marvel'ın anlaşması sona erdikten sonra Netflix, Daredevil'i 2018'de, üçüncü sezonunun ardından iptal etme kararı almıştı. Tarafların anlaşması gereği Netflix'in Marvel dizilerinde yer alan karakterler iki yıl boyunca başka bir projede yer alamadılar. Ancak o zamandan beri dizinin bir gün ekrana döneceği sık sık gündeme geldi.

Daredevil'in başrol oyuncusu Charlie Cox, Aralık 2021'de Matt Murdock olarak Spider-Man: No Way Home filmine konuk olarak ekrana geldi. Vincent D’Onofrio ise Disney+'ın Marvel dizilerinden Hawkeye'da rol aldı. Ayrıca Mayıs ayında yeni bir Daredevil dizisi hazırlandığının haberi geldi. Ancak Disney konuyla ilgili resmi bir doğrulamayı henüz yapmadı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER