Pretty Little Liars: Original Sin'in tanıtımı ve posteri yayınlandı

Pretty Little Liars: Original Sin'in tanıtımı ve posteri yayınlandı
Pretty Little Liars: Original Sin'in tanıtımı ve posteri yayınlandı. Dizi, 28 Temmuz'da HBO Max'te başlayacak.

Bailee Madison, Chandler Kinney, Maia Reficco, Zaria ve Malia Pyles'ın başrolünde yer aldığı yeni dizide Mallory Bechtel, Sharon Leal, Elena Goode, Lea Salonga, Eric Johnson, and Alex Aiono rol alıyor. 10 bölümlük sezon 3+2+2+3 bölüm şeklinde dört hafta içinde yayınlanacak. Dizide önceki PLL yapımlarının aksine yeni karakterler ve yeni bir hikaye olacak.

Ana dizinin yapımını üstlenen, roman serisinin haklarına sahip olan Alloy Entertainment, yine projenin yapımcılarının arasında yer alıyor. Warner Bros. da kendisine eşlik ediyor. Riverdale'i de hazırlayan Roberto Aguirre-Sacasa'ın ve Lindsay Calhoon Bring ise diziyi ekrana taşıyor. 

20 sene önce bir dizi trajik olay gerçekleşmiş, yaşananlar Millwood kasabasını neredeyse parçalamıştır. Günümüzde ise bir grup genç (Küçük Yalancılar) kendilerini bilinmeyen biri tarafından işkence edilirken bulur. Amacı hem ailelerinin yıllar önce işlediği günahın hem de kendilerininkinin bedelini ödetmektir. 

2010'da başlayan Pretty Little Liars'ın şimdiye kadar iki tane uzantı dizisi de ekrana geldi. Ancak "Ravenswood" (2014) ve "Pretty Little Liars: The Perfectionists" (2019) tek sezonun ardından iptal oldular.

Yayınlanan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilir, posteri gelecek sayfada bulabilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER