En sevilen dizilerin maratonları Mayıs’ta FOXLIFE’ta!

En sevilen dizilerin maratonları Mayıs’ta FOXLIFE’ta!

FOXLIFE’ın en hit dizilerinden Grey’s Anatomy, Reign, Jane The Virgin ve Madam Secretary maratonları Mayıs ayında birer hafta arayla FOXLIFE’ta. 

FOXLIFE klasikleri arasında yer alan efsane dizi Grey’s Anatomy 10. sezonun son 5 bölümüyle 3 Mayıs Pazar günü 14.45’te FOXLIFE izleyicilerine uzun bir pazar vaat ediyor.

10 Mayıs Pazar günü 14.45’te ise Genç İşkoçya Kraliçesi ve Fransa Kralı’nın eşi olan Mary’nin mücadelesini anlatan entrika dolu Reign dizisinin 2. sezon ilk 5 bölümü izleyicilerine saraylara layık bir pazar sunuyor.

İronik bir şekilde “bakire bir hamile” olan Jane’in karmaşık ve trajikomik hayatındaki değişimleri konu alan Jane The Virgin’in 1. Sezon ilk 3 bölümü, 17 Mayıs Pazar günü 14.45’te FOXLIFE ekranlarına geliyor.

Beyaz Saray’ın umudu olarak tanıdığımız Elizabeth Faulkner McCord’un politika ve entrikayla dolu hikayelerini konu alan Madam Secretary 1. sezon son 5 bölümü kaçiranlar ve yeniden izlemek isteyenler için 24 Mayıs Pazar günü 14.45’te FOXLIFE izleyicileriyle buluşuyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER