Seni Kalbime Sakladım dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı!

Seni Kalbime Sakladım dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı!
TRT 1’in yaz sezonunda ekranlara getireceği yapımı “Seni Kalbime Sakladım”ın ilk tanıtımı yayınlandı.
 
Başrollerini Sevda Erginci ve Ekin Mert Daymaz'ın üstlendiği, “Seni Kalbime Sakladım” TRT 1 ekranlarında yakında izleyiciyle buluşacak.
 
Yönetmenliğini Şenol Sönmez'in yaptığı, senaryosunu Burcu Yılmaz ve Pınar Kaya'nın yazdığı dizide 'Aşk alnına yazılmışsa eğer oyun sadece kaderin işidir' diyerek, sürükleyici bir aşk hikayesi ekranlara taşınacak.
 
“Seni Kalbime Sakladım” dizisinde; aile şirketini yöneten zeki, becerikli ve güzeller güzeli Zeynep ile “yekparmak vale” olarak ün salmış, naif ama mert mahalle delikanlısı Civanmert’in aşkını ekrana taşıyacak. Zeynep ve Civanmert’in kurmaca aşk hikâyesi zamanla karşı konulamaz bir sevda masalına dönüşecek, izleyici de bu öykünün sıkı takipçisi olacak.
 
“Seni Kalbime Sakladım”ın oyuncu kadrosunda: Sevda Erginci ve Ekin Mert Daymaz’, Osman Alkaş, Gülseren Gürtunca, Evren Duyal, Mehtap Bayri, Elçin Afacan, Gökçe Akyıldız, Ali Öner, Berke Üsdiken, Ferhat Baynal, Sibel Aytan, Derda Yasir Yenal, Emre Taşkıran, Evren Duyal, İlayda Yıldırım, Tarık Ündüz, Denizhan Kınacıgil, Özge Akdeniz, Ramiz Mullamusa ve Ayberk Aladar rol alıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER