Apple'ın yeni komedisi Loot, 24 Haziran’da başlıyor

Apple'ın yeni komedisi Loot, 24 Haziran’da başlıyor
Apple'ın yeni komedisi Loot, 24 Haziran’da başlıyor.

Başrolünde Emmy ödüllü komedyen ve oyuncu Maya Rudolph'un yer aldığı iş yeri komedisini Emmy ödüllü Alan Yang (Little America, Master of None) ve Matt Hubbard (30 Rock, Forever) hazırladı. 10 bölümlük sezon ilk 3 bölümüyle başlayacak, kalan bölümler haftalık olarak yayınlanacak.

Dizinin kadrosunda Michaela Jaé (MJ) Rodriguez, Ron Funches, Nat Faxon, Joel Kim Booster, Adam Scott, Meagen Fay, Olivier Martinez, Chip Chinery ve Ana Reyde yer alıyor. Universal Television ise yapımını üstleniyor.

İmrenilen bir hayata sahip olan milyarder Molly Novak (Rudolph), 20 yıllık kocasının (Scott) uzun süredir onu aldattığını herkesin önünde öğrenince hayatı alt üst olur. Dünyanın en popüler aldatılmış kadını olmasının ardından hakkında basında çıkan kötü haberlere engel olmasını kendisinden isteyen Sofia Salinas (Rodriguez) sayesinde bir yardım vakfına sahip olduğunu öğrenir.

Bunun ardından sadık yardımcısı Nicholas (Booster), Sofia ve ekibinin de yardımıyla kendisini keşfettiği bir yolculuğuna çıkar. Asıl ihtiyacı olan başkalarına yardım ederek kendine yardım etmek olabilir.
 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER