Apple TV+'ta ekrana gelecek The New Look dizisinin kadrosu genişliyor

Apple TV+'ta ekrana gelecek The New Look dizisinin kadrosu genişliyor
John Malkovich, Emily Mortimer ve Claes Bang
Apple'ın dijital platformu Apple TV+ için hazırlanan The New Look dizisinin kadrosu genişliyor. Kadroya son olarak John Malkovich, Emily Mortimer ve Claes Bang dahil oldu.

Ben Mendelsohn ve Juliette Binoche'un başrollerinde yer aldığı diziyi Todd A. Kessler (Damages, Bloodline) hazırlıyor. Paris'te çekilecek projenin hikayesi gerçek olaylardan esinleniyor ve 20. Yüzyıl'ın önemli olayları moda ikonları üzerinden anlatılacak.

Mendelsohn, II. Dünya Savaşı'nı takip eden yıllarda moda dünyasını domine eden Christian Dior'a hayat verecek. Binoche ise en büyük rakiplerinden Coco Chanel'i canlandıracak. Dizide moda dünyasının öncüllerinden Balmain, Balenciaga, Givenchy, Pierre Cardin ve Yves Saint Laurent da yer alacak.

Malkovich, işgal döneminde Dior ve Balmain'in çalıştığı Chambre Syndicale de la Haute Couture'un başkanı Lucien Lelong'u canlandıracak. Mortimer, Coco Chanel'in yakın arkadaşı ve ilham kaynağı Eva Colozzi'ye hayat verecek. Bang ise Paris'in elit tabasını ayartmakla görevli Nazi casusu Hans Von Dincklage'i oynayacak.

Kadrodaki isimlerden Maisie Williams ise Christian'ın kız kardeşi Catherine Dior'a hayat verecek. The New Look'un yapımını Apple Studios üstleniyor. Antoloji olması planlanan dizi onay aldığı takdirde her sezonda moda merkezli bir hikaye anlatılacak.

 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER