Alycia Debnam-Carey, Fear the Walking Dead'den ayrıldı

Alycia Debnam-Carey, Fear the Walking Dead'den ayrıldı
7. sezonuyla ekranda olan Fear the Walking Dead, bir başrole daha veda etti.

Dizinin orijinal kadrosundaki oyuncularından Alycia Debnam-Carey, dün gece ekrana gelen bölümle diziden ayrıldı. Oyuncu, 2015'ten beri Alicia Clark karakterine hayat veriyordu. Bir zombi tarafından ısırılan ve zombiye dönüşmemek için ateşini kontrol etmeye çalışan Alicia, 7A'nın finalinde diğerlerine yardımcı olmak için yönünü değiştirmeye karar verdi.

8. sezon onayını Aralık 2021'de alan Fear TWD, 7B'yle geri döndüğünde Kim Dickens'in canlandırdığı Madison karakterini diziye yeniden dahil edecek. Ancak 4. sezonda hikayeden ayrılan Madison ile kızı Alicia bir araya gelememiş olacak.

Debnam-Carey, ayrılığını Instagram hesabından yaptığı paylaşımla doğruladı. Hulu'da ekrana gelecek Saint X dizisinin kadrosuna (Victoria Pedretti'nin yerine) dahil olan oyuncu, açıklamasında "Bu delice maceraya başladığımda 21'dim. Ama şimdi, 7 sene ve 100 bölümden sonra 28'im. Bir oyuncu ve bir birey olarak önüme bakmanın zamanının geldiğine karar verdim. Böylesi mükemmel bir şeyin uzun süre bir parçası olduğum için çok şanslıyım ve umarım anlayabilir, daha çok gelişmek ve büyümek için yaptığım seçime saygı duyarsınız. Siz olmadan burada olamazdım ve çok minnettarım," sözlerine yer verdi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER